Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
51 postów 27 komentarzy

Andrzej Adamiak krecik

krecik - Na moim blogu poruszane są tematy społeczne, pomocowe i polityczne a także inne ważne sprawy. Najważniejsza jest prawda a największą wartością jest drugi człowiek.

Moje komentarze

 • @Lotna 18:10:41
  Witaj Lotna,

  dziękuję za zainteresowanie, jest mi miło, że o mnie pamiętałaś. Już się przyzwyczaiłem, że niepełnosprawni to zło konieczne dla administracji rządowo samorządowej. Myślę, że gdyby nie zrobił się rwetes społeczny to w tym kraju (bo nie w moim) niepełnosprawni poszliby do utylizacji. Ostatnio trafił mi się przyzwoity pełnomocnik z urzędu, to sędzina w wieku ok. 30 lat miała przerost ambicji nad treścią. Wszyscy się znają jak żyją niepełnosprawni. Ja sobie jakoś daję radę, raz lepiej raz gorzej, a co mają zrobić ci dla których takie sytuacje są pierwszym zderzeniem z prawem. Przeraża mnie Fundacja Helsińska, która mi napisała, że sprawy sądowe uległy przedawnieniu a czy dyskryminacja też uległa przedawnieniu? W mojej ocenie jestem dyskryminowany, ale ślepych awanturujących się po sądach czy innych urzędach jest niewielu i co administracja rządowo samorządowa i władza ustawodawcza ma sobie nimi głowę zawracać. Jeszcze mam trochę siły i będę się szarpał choć nie widzę szans na poprawę naszej sytuacji.

  Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego i jak najmniej hejterów,
  krecik :)
  Temida ślepa? Temida bezmyślna? Temida…?
 • @adevo 13:57:06
  Dziękuję za informację i uwagę o błędzie. Polecam się na przyszłość :)
  Pozdrawiam, krecik
  Czy można tolerować stronę: www.czadersi.pl?
 • @kanton 09:25:51
  Witam, proszę zwrócić uwagę, że grupa tych ludzi nie są żadną organizacją zarejestrowaną na terenie Europy. W mojej ocenie jest to działalność bezprawna i do tego promowana przez niektóre media. Fundacje, jak i my bywają różne - są takie, co robią różnorakie przekręty ale wydaje się mnie, że większość jest rzetelna i uczciwa. Dziękuję za komentarze. Pozdrawiam :)
  Czy Izabela Sokołowska robi to z głupoty, czy ktoś jej za to płaci?
 • Zabrakło wiele osobowości.
  Zgadzam się, że brakuje Anny Walentynowicz ale i też kilku moich kolezanech czy też innych nieznanych mi osobowości tamtych lat. Nie wszystkie bohaterki są z mojej bajki, ale ważne, że ten temat jest poruszony a jest bardzo ważny. Proszę rozpowszechniać tę informację jak najdalej i jaknajwiększej ilości czytelników nie patrząc na kontrowersyjne osoby ale na ważny cel. Dziękuję wszystkim za pomoc:) krecik
  Solidarność według kobiet po 1980 roku
 • @amadeusz2006 18:31:09
  Witam,
  ja tylko informuję a kontakt proszę nawiązać za pośrednictwem informacji udzielonych w poście lub na FB https://www.facebook.com/SolidarnoscWedlugKobiet?ref=notif&notif_t=fbpage_fan_invite

  Pozdrawiam
  Solidarność według kobiet po 1980 roku
 • @KrisJora 01:57:26
  Dziękuję za bardzomerytoryczny komentarz :P Trudno się domyślić, co autor komentarza krisjora miał na myśli, ponieważ komentarz jest skąpy i w mojej ocenie odbiega od tematu postu. Cóż, każdy pisze jak potrafi a post nie musi odpowiadać ale krytka ma być krytyką a nie krytykanctwem. pozdrawiam i życzę krisjora skutecznego oddzielania g od kompotu.
  Solidarność według kobiet po 1980 roku
 • @kanton 05:25:57
  Dziękuję za sympatyczny komentarz :) Faktycznie Dominik ma życie pełne wyzwań choć czasami się poddaje, ale następnego dnia idzie do przodu, fajnie, że potrafi się ogarnąć.
  Pozdrawiam
  Czy Dominik Januszczak musi tak żyć?
 • Spostrzeżenie
  Myślę, że tornado, które przewinęło się przez NE pozwoli spojrzeć szerzej na sytuacja jaka tu panowała. Mam nadzieję, że teraz zacznie się czas czystej gry a blokowania blogerów będą odbywać się zgodnie z regulaminem. Przestępując do aktywności na portalu akceptujemy ten regulamin inaczej nie ma potrzeby przebywania na portalu. Dziękuję za odblokowanie mojego konta, które zostało zablokowane przez Tomasza Parola bez podstawy prawnej i mimo moich maili do ŁŁ wszystkie zostawały bez odpowiedzi. Życzę wszystkim optymizmu i aktywności, bo to co się wydarzyło nie było końcem NE - ku rozczarowaniu niektórych.
  Pozdro, krecik
  Domniemanie niewinności – powrót „z krainy 404”
 • WARTO POMAGAĆ
  Każdy może pomóc Maćkowi, także Ty- wystarczy chcieć. Przekaż chłopcu swój 1% podatku, ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje. Pomóż Maćkowi zrealizować Jego marzenia, pomóż dziecku żyć godnie. Nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu- ono się wyżywi i wyleczy. Pomóż Maćkowi, dla Ciebie to nie wiele a jak dużo dla chorego dziecka czekającego na Twoją pomoc. Serdecznie pozdrawiam Maćku i życzę dużo cierpliwości. Mmyślę, że marzenia spełnią dzięki życzliwym ludziom.
  Prosimy o pomoc dla Maćka Nowaczyka - Pomagamy.Dbv.Pl
 • WARTO POMAGAĆ
  Każdy może pomóc Maciejowi, wystarczy chcieć. Zapraszam, przekaż swój 1% podatku Maciejowi, ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje. Nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu, ono się wyżywi i wyleczy a kto pomoże Maćkowi w walce z chorobą? Przekazując swój 1% podatku Maćkowi, pomożesz chłopcu w walce o godne życie. Poozdrawiam serdecznie Maćku.
  Pomóżmy Maciejowi! Przez zaniedbanie lekarza stał się dzieckiem leżącym - Pomagamy.Dbv.Pl
 • WARTO POMAGAĆ
  Przekaż swój 1% podatku Nikoli, ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje. Nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu- pomóż choremu dziecku.
  Pomagamy.Dbv.Pl - Razem przedłużmy życie Nikoli Kabat
 • WARTO POMAGAĆ
  Przekaż swój 1% podatku Monice, ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje. Nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu- pomóż Monice w chorobie.
  Poznaj Monikę. Przez zaszczepienie, Jej życie odwróciło się o 180 stopni - Pomagamy.Dbv.Pl
 • WARTO POMAGAĆ
  Warto pomagać, zwłaszcza kiedy Państwo nie chce zauważyć wielu chorych, którzy nawet z pomocą bliskich nie mają możliwości żyć godnie. Każdy może pomóc, wystarczy chcieć. Rozliczając swój PIT w zeznaniu podatkowym możesz przekazać swój 1% podatku potrzebującym pomocy- sam decydujesz komu oddasz swój 1% podatku. Ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje., może pomóc drugiemu człowiekowi w leczeniu i rehabilitacji
  Kilka słów o stronie Pomagamy.Dbv.Pl
 • WARTO POMAGAĆ
  Przekaż swój 1% podatku Oli, ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje. Nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu- pomóż chorej Oli.
  Pomóż 20-letniej Oli Fijałkowskiej która walczy z postępującą dystrofią mięśniową
 • WARTO POMAGAĆ
  Przekaż swój 1% podatku Mateuszowi, ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje. Nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu- pomóż choremu dziecku.
  Prosimy o pomoc dla Mateuszka, w zbiórce pieniężnej na wyjazd, leczenie i pobyt w klinice w Berlinie - Pomagamy.Dbv.Pl
 • WARTO POMAGAĆ
  Przekaż swój 1% podatku Dawidowi, ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje. Nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu- pomóż choremu dziecku.
  Pomóżmy Dawidkowi wyjechać na następne turnusy rehabilitacyjne - Pomagamy.Dbv.Pl
 • WARTO POMAGAĆ
  Przekaż swój 1% podatku Monice, ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje. Nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu- pomóż Monice.
  Poznaj Monikę Stawińską - naszą dzielną artystkę - Pomagamy.Dbv.Pl
 • WARTO POMAGAĆ
  Przekaż swój 1% podatku Maćkowi, ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje. Nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu- pomóż choremu dziecku.
  Pomóż Maciejowi Reisch w dalszej rehabilitacji i walce o życie - Pomagamy.Dbv.Pl
 • WARTO POMAGAĆ
  Przekaż Jackowi swój 1% podatku, ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje. Nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu- pomóż choremu dziecku.
  Karol Michalski potrzebuje Twojego wsparcia i pomocy - Proszę pamiętaj o Nim - Pomagamy.Dbv.Pl
 • WARTO POMAGAĆ
  Przekaż swój 1% podatku Alankowi, ten wielki dar serca nic Ciebie nie kosztuje. Nie oddawaj swojego 1% podatku beztroskiemu i rozrzutnemu Państwu- pomóż choremu dziecku.
  Pośpieszmy Alankowi Lipnickiemu z pomocą - Pomagamy.Dbv.Pl

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31